Location : Serhat 1465. Sokak ikitelli organize sanayi bölgesi No:16, 06374 Yenimahalle/Ankara

Hakkımızda

RSA Hakkında

1998 Yılında ANKARA’DA  Ece Kimya ve Teknik Hizmetler olarak ticari hayatına İzmak yetkili servisliği ile başlamış ,  İlerleyen zamanlarda SGS - MAKSAN – MYCO – ADONA -FAGOR yetkili servisliklerini yapmıştır.

Müşterilerine daha iyi hizmet edebilmek ve işletmelerde yıkama ve hijyen kalitesinin artırılması amacı ile deterjan grubunu satış portföyüne eklemiştir.

Yıllar içinde kimya sektöründeki yerli imalatçıların ürün kalitesinden ziyade fiyat politikası ile ürünleri formüle etmelerinin  kalite anlayışımıza uymaması dolayısı ile 2006 yılında başlamış olduğu AR-GE çalışmalarının tamamlanması ile 2009 yılında ticari hayatına RSA Kimya Kozmetik Ltd. Şti. olarak devam etme kararı alan firmamız müşterilerine daha Kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet etmek amacı ile uzmanlık alanımız olan yıkama grubu ve konveksiyonel fırın servisliği üzerine yoğunlaşıp bazı firmalar ile yolların ayrılmasına karar verilmiştir.

image

Şirket misyonumuz

müşteri memnuniyeti kapsamında hızlı doğru ve ekonomik hizmet vermenin yanında Hijyenik alanlar, mutfak ve bulaşıkhane ile ilgili tüm sorunların tek elden çözüme kavuşturulmasıdır. Firmamız 2006 yılından itibaren endüstriyel temizlik maddeleri ile ilgili piyasanın deneyimli yüksek kimya mühendisleri ve kimyagerlere yaptırmış olduğu formülasyon çalışmaları ile 2009 yılında üretim aşamasına geçmiş ve RSA-ADEC markası ile seri üretime başlanmıştır. Günümüzde gelişen kimya sektörünün takipçisi ve gelişmeye açık olmamız ,yılların deneyimi ve birikimi ile sektörümüzü ilgilendiren her konunun uzmanlığı ile müşterilerimize hak ettikleri ayrıcalıklı hizmeti vermekteyiz.
100+
Premium Müşteri
10+
Personel
100+
5 yıldız